Higieniška vandentiekio sistema

Be vandens nėra gyvybės: štai kodėl saugi vandentiekio sistema yra neatsiejama namų dalis. Pristatome Jums išmanius „Uponor“ sprendimus vandentiekio sistemai – kad vanduo būtų ne tik saugus, bet ir tausojantis aplinką.

If you are uncomfortable approaching them directly, consider employing an agency to locate affordable-papers.net you an excellent writer.

Žiūrėti video

REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

  • Kaip užtikrinti higieniško vandens tiekimą?

  • Kaip išvengti bakterijų vandenyje?

  • Kokį vandens šildytuvą pasirinkti?

D.U.K.

1

Kaip užtikrinti saugų ir higienišką vandenį savo namams?

Reguliari dezinfekcija ir kaitinimas užtikrina higieną, leidžia išvengti bakterijų bei mikroorganizmų suvešėjimo vandenyje ir patekimo į Jūsų organizmą.

„Uponor“ vandentiekio sprendimai leidžia sutaupyti, nes užtikrina efektyvų vandens suvartojimą, išsaugant maksimalią higieną.

2

Kas leistų sumažinti karšto vandens kainas?

3

Kaip užkirsti kelią vandens švaistymui?

Inovatyvios, izoliuotos vamzdynų sistemos leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti turimus vandens išteklius ir išvengti švaistymo.

Svarbu užtikrinti nuolatinę vandens cirkuliaciją: Vamzdynus daryti žiedinio paskirstymo principu. Toks sprendimas leidžia išvengti stovinčio vandens.

4

Ko griebtis, kad išvengčiau stovinčio vandens tiekimo?

5

Kaip užtikrinti efektyvų ir saugų vandens paskirstymą visą parą?

Efektyvų, saugų paskirstymą užtikrins kokybiškas plastiko vamzdynas, sertifikuotas kaip viena sistema (vamzdžiai ir jungtys vieno gamintojo).

Tinkama vandens higiena be atskirų jungčių – sunkiai įmanoma. Pasirūpiname jungtimis šildymo, geriamajam, vėsinimo ir nuotekų vandeniui.

6

Ar įmanoma sumontuoti atskiras jungtis geriamajam vandeniui ir nuotekoms?